Шановний покупецьДата05.05.2019
өлшемі65.5 Kb.
#134436

Вибір

Замовлення № ___________________________________________

Модель ______________________________________________

Оббивка ________________________________________________

Комплектація ___________________________________________

Механізм ______________________________________________

______________________________________________

Примітки ______________________________________________

______________________________________________


Покупець підтверджує, що модель і розмір матрацу

відповідають його замовленню.


Претензій не маю. З умовами експлуатації ознайомлений
Дата отримання товару ___________________________________

Підпис _________________________________________________ДАТА ПРОДАЖУШтамп магазину


1УМОВИ ГАРАНТІЇ

1. Гарантія на товар дійсна тільки при наявності цього гарантійного талону, який повинен бути заповнений належним чином - із зазначенням найменування продукта, дати продажу, термін гарантії та печаткою компанії-продавця. Не допускається наявність виправлень та слідів коригування інформації в гарантійному талоні.

2. Безкоштовний гарантійний ремонт надається тільки протягом терміну дії гарантії, починаючи від дати продажу виробу.

3. Транспортування виробу до DaVanti®здійснюється за домовленістю сторін, якщо інше не передбачено діючим законодавством.

4. Оббивка та модель виробу повинні відповідати тим, що позначені в гарантійному талоні.

5. Товар знімається з гарантії в разі порушення правил експлуатації, які вказані в інструкції, а також у випадках:

- якщо товар має сліди стороннього несанкціонованного втручання або є очевидною спроба самостійного ремонту (не компанією-виробником);

- якщо були виявлені самостійні зміни конструкції або схем виробу, або коли товар чи його частка експлуатуються не за призначенням або в непередбачених умовах.

- якщо товар використовувався за професійною або виробничою метою.

- дефекти, що виникли в наслідок неправильного використання або використання неякісних засобів з догляду за меблями ( в т.ч. шкіряними).

6. Гарантія не поширюється на такі несправності:

- механічні пошкодження та пошкодження від води або вологого середовища застосування;

- пошкодження внаслідок стихійного лиха (вогонь, підтоплення, тощо);

- пошкодження від природнього зносу самого товару або його частин та аксесуарів.


ВИПАДКИ ВИЯВЛЕННЯ ДЕФЕКТУ, ПОЛОМКИ, НЕТОЧНОСТЕЙ В ГАБАРИТАХ ТОЩО.

1. Меблі з дефектами, що виникли з вини покупця (поломки внаслідок навантажень, що перебільшують встановлені норми ГРОСТ 19917-93 „Мебель для сидения и лежания. Общие технические условия”, пориви, забруднення, неналежна експлуатація і т. Ін), можуть бути відновлені/відремонтовані за рахунок покупця компанією-виробником.

2. ТОВ „Даванті” несе свої зобов”язання перед споживачем тільки у випадку наявності вини виробника. У випадку, коли дефекти виробу виникли внаслідок порушень споживачем правил експлуатації меблів або їх зберігання – компанія-виробник відповідальності не несе. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника. (Згідно п. 12 ст. 14 Закону України „Про захист прав споживачів

3. Компанія-виробник залишає за собою право вносити зміни в конституцію виробу, що не погіршують його споживчих якостей. Граничні відхилення від габаритних розмірів меблів не повинні перебільшувати +20 мм, -20 мм.

4. Під час транспортування меблів на подушках сидіння, спинки та підлокотників можуть виникнути деякі зморшки або вм”ятини, які поступово зникнуть в процесі експлуатації. Рекомендується легко взбити подушки й руками надати їм бажаної форми.

5. Кольори шкіри можуть значним чином відрізнятися від зразка, що не залежить від компанії-виробника меблів.


УВАГА!!!

Для прискорення та спрощення процесу гарантійного обслуговування клієнтів, прохання підготувати повну комплектність виробу, з яким Ви звертаєтесь до DaVanti®, а самє:

- сам продукт DaVanti®;

- повний комплект аксесуарів та частин згідно з інструкцією по експлуатації;

- документ, або його копія, який підтверждує факт придбання товару DaVanti® (чек, накладна, або інше);

- повний комплект технічної документації (технічний паспорт, інструкція по єксплуатації, гарантійний талон);

- документ, який підтверджує особу (паспорт, права водія, тощо).

Після звернення клієнта за гарантійним обслугованням, спеціалісти DaVanti®, згідно до п. 12 ст. 14 та п. 4 ст. 19 Закону України “Про захист прав споживачів”, проведуть експертизу та первинну діагностику товару для встановлення характеру виявлених недоліків та причин їх появлення. Якщо всі положення цього гарантійного талону виконуються, клієнту буде запропоновано гарантійне обслуговування. Якщо гарантійний ремонт не може бути проведений в стандартний термін, клієнту пропонується обмін товару або повернення грошей, згідно з чинним законодавством.ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ДОГЛЯДУ.

1. Не рекомендується сідати на підлокітники і спинку виробу. Це може зіпсувати зовнішній вигляд меблів.

2. Не слід тягнути за вшиті подушки, що псує виріб.

3. Не рекомендується класти (кидати) на оббивку (тканину чи шкіру) дивану або крісла громіздкі та/або важкі речі, які мають гострі кути.

4. Для збереження кольору оббивки, розташовуйте меблі на відстані не менш ніж 25-30см. від радіаторів, батарей та інших нагрівальних приладів. На меблі з шкіри не повинні попадати прямі сонячні промені, а також ультрафіолетове проміння, це може призвести до зміни кольору шкіри.

5. Рекомендується періодично протирати шкіряні меблі сухою м”якою чистою губкою, а з тканини раз на два тижні чистити меблі пилососом.

6. Декоративні деталі м”яких меблів з деревини рекомендується періодично протирати сухою м”якою чистою губкою.

7. Рекомендується періодично взбивати подушки сидіння, спинки та підлокотників деяких моделей для надання їм бажаної форми та об”єму (особливо після транспортування меблів)

8. Не рекомендується доукомплектовувати вже виготовлені комплекти меблів, в зв”язку з можливою розбіжністю відтінків оббивки й декору.

9. Моделі в кутовій комплектації після зборки переміщувати не рекомендується.ІНСТРУКЦІЯ З ДОГЛЯДУ ЗА ОББИВКОЮ ЗІ ШКІРИ

1. Загальна інформація.

1.1 Шкірі властиві якості природного характеру – садна, відмітини, нерівності. Кожний дециметр якісної шкіри має індивідуальні якості, що властиві тільки йому. Подібні „недоліки”, а також розбіжності забарвлення не є браком, а навпаки – особливостями натурального матеріалу

1.2 Кольори шкіри можуть незначним чином відрізнятися від зразка, що не залежить від компанії-виробника меблів.

1.3 В процесі експлуатації виробу можливе виникнення зморшок, що є властивим для натурального матеріалу.

2. Рекомендації з догляду.

2.1 Рекомендуємо заздалегідь отримати консультацію по догляду за замовленою вами оббивкою, щоб уникнути негативних наслідків від заходів неправильного або несвоєчасного очищення.

2.2 Не рекомендується використовувати хімічні або миючі засоби загального призначення або розчини, що може зіпсувати шкіру, викликавши руйнування структури та втрату кольору.

2.3 Увага!!! Не допускати контактування шкіряної оббивки з тканинами, що линяють.

2.4 Рекомендації по чищенню шкіри.Увага! Перш ніж використовувати засоби для очищення, випробуйте їх на зразку оббивки. Не сушіть шкіру під прямим сонячним промінням, не використовуйте фен.

Плями від напоїв, кави чаю та молока. Видалити надлишок рідини губкою або промокаючим папером. Чистою змоченою слабим мильним розчином губкою легенько стерти пляму, починаючи від краю та рухаючись до центру. Не давати рідині вбиратися в поверхню шкіри та негайно висушити сухою губкою.

Жирні плями. Видалити надлишок рідини губкою або промокаючим папером, тільки не натискати, щоб бруд не вбирався в пори шкіри. Чистою змоченою слабким мильним розчином губкою легенько стерти пляму , починаючи від краю та рухаючись до центру, та негайно висушити сухою губкою.
ДОГЛЯД ЗА ОББИВКОЮ ТКАНИНИ

З будь-яких запитань по догляду за тканинами настійно рекомендуємо звертатися у салони-магазини DaVanti ®”. Рекомендуємо заздалегідь отримати консультацію по догляду за замовленою вами оббивкою, щоб уникнути негативних наслідків від заходів неправильного або несвоєчасного очищення.

У випадку виявлення незначної плями можна провести первинне очищення, але бажано одразу після виявлення плями. Слід обережно зібрати пляму сухою губкою або промокаючим папером, але ні в якому разі не використовувати для цього кольорову тканину, абразивні матеріали або скребкові інструменти.

Увага! Перш ніж використовувати засоби для очищення, випробуйте їх на зразку оббивки!

МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ „MERALATTEФІРМИ „SEDAC-MERAL”

1. 12. До виходу з фабрики механізм MERALATTE проходить перевірку. В разі виявлення дефекту, що виник з вини компанії-виробника, після кваліфікованого огляду механізм буде замінено безкоштовно (за вийнятком транспортних витрат).

1.2 Гарантійний термін експлуатації механізму, встановленого в побутових м”яких меблях – 18 місяців.

1.3 Механізм MERELATTE відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, що підтверджено „Висновком санітарно-гігієнічної експертизи МОЗ України”.

1.4 Максимальне навантаження на матрац не повинно перевищувати 250 кг.

1.5 В якості профілактики рекомендується 1 раз на місяць змазувати механізм спеціальним засобом „WD-40”

1.6 Увага! Не сідайте на підголів”я.

2. Випадки, на які не поширюється гарантія.

2.1 Будь-які пошкодження при транспортуванні.

2.2 Пошкодження ламелей (лат).

2.3 Неправильне відкриття й складання механізму (з порушенням порядку, що передбачений інструкцією).

2.4 Встановлення матрацу, товщина якого перебільшує 6 см.

2.5 Потрапляння будь-якої постільної білизни в деталі механізму.

2.6 Сидіння на неповністю розкладеному механізмі

2.7 Навантаження на матрац перевищує встановлену норму.

3. Інструкція трансформації механізму

Зняти подушки для сидіння. Шкіряна смужка на передній частині механізму виконує функцію захисту меблів від негативної дії металевих частин механізму.

А-В. Відкрити механізм, потягнувши за раму вгору і на себе, доки механізм не прийме горизонтальне положення відностно підлоги.

С. Для того, щоб розкласти механізм, візьміть за ніжку секції, та піднявши її, опустіть на підлогу.

D. Для того, щоб пвністю розкласти механізм, візміться за ніжку наступної секції, та піднявши її, опустіть на підлогу Для того, щоб скласти механізм, повторіть всі дії в зворотньому порядку, притискаючи ніжки. Не сідайте на підголів”яя. Під час складання механізму знов розташуйте смужку.


МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ „SEDAFLEXФІРМИ “SEDAC-MERAL”

1. Загальна інформація.

Механізм трансформації SEDAFLEX укомплектований ортопедичним матрацем і може використовуватись як постійне спальне місце.

1.1 До виходу з фабрики механізм SEDAFLEX проходить перевірку. В разі виявлення дефекту, що виник з вини компанії-виробника, після кваліфікованого огляду механізм буде замінено безкоштовно (за вийнятком транспортних витрат).

1.2 Гарантійний термін експлуатації механізму, встановленого в побутових м”яких меблях – 18 місяців; встановленого в м”яких меблях для громадських приміщеннях – 12 місяців.

1.3 Механізм SEDAFLEX відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, що підтверджено „Висновком санітарно-гігієнічної експертизи МОЗ України”

1.4 Максимальне навантаження на матрац не повинно перевищувати 400 кг.

1.5 В якості профілактики рекомендуємо 1 раз на місяць змазувати механізм спеціальним засобом „WD-40”.

2. Випадки, на які не поширюється гарантія.

2.1 Будь-які пошкодження при транспортуванні.

2.2 Неправильне розкладання та складання механізму (порушення інструкції).

2.3 Встановлення матрацу, товщина якого перебільшує передбачену конструкцію.2.4 Потрапляння будь-якої постільної білизни в деталі механізму.

2.5 Сидіння на неповністю розкладеному механізмі.
Каталог: images -> download
download -> Программа по эколого-экономическому образованию детей старшего дошкольного возраста «Бережём и экономим природные ресурсы родного края»
download -> Лего конструирование и образовательная робототехника в развитии технического и творческого потенциала дошкольников
download -> Отрадный, 2017 г. Использование нестандартного физкультурного оборудования в детском саду
download -> Если вы хотите провести свободный вечер в уютной безопасной обстановке, если вы хотите хорошо поужинать, если вы предпочитаете


Достарыңызбен бөлісу:
©kzref.org 2023
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет