Шульга Євген В'ячеславовичжүктеу 49.03 Kb.
Дата20.04.2019
өлшемі49.03 Kb.

Євген Шульга


yevhen.shulha@gmail.com, skype: yevhen_shulha, http://ua.linkedin.com/in/shulha/

Фахівець з державного управління, зв’язків з громадськістю, управління неурядовими організаціями, дослідження державної політики та роботи дослідницьких центрів. Переможець освітньої програми ім. Фулбрайта (2012). Випускник університету ім. Джорджа Вашингтона (м. Вашингтон, США, 2015 рік). Друга вища освіта: управління організаціями (2000 рік, Україна).

Досвід роботи


09/2006 — 07/2013: Центр Разумкова.

 • Керував підготовкою Центру Разумкова до отримання вагомої інституційної підтримки від агенцій з міжнародного розвитку Швеції та США (SIDA, USAID). Підготовка включала створення стратегічного плану, річних планів та кошторисів, підручників внутрішніх правил.

 • Завдяки зміненій мною стратегії громадських зв’язків, середня відвідуваність інтернет-сторінки збільшилася зі 100 до 1200 відвідувачів на день, кількість згадувань у пресі зросла з 8000 до 13000 на рік.

 • Розробив і запровадив програму стажування в Центрі Разумкова, завдяки якій було залучено понад 25 людино-місяців добровільної кваліфікованої праці. Під моїм керівництвом працювали випускник Оксфорда та кандидат наук.

 • Редактор та координатор 24 щомісячних друкованих журналів українською та англійською мовами.

 • Автор та співавтор близько 20 проектних пропозицій, які отримали фінансування від фондів «Відродження», NED, Matra, Наумана та інших.

 • Створив засіб візуалізації графіків підтримки політичних партій який здобув високі оцінки відомих політологів (Фесенко, Жданов) та журналістів (Кіпіані) — http://razumkov.org.ua/ukr/pidtrymka_partij.php.

09/2002 — 07/2006: Міжнародний центр перспективних досліджень. • Керував випуском щотижневого видання «Вісник Центру». Видав понад 100 випусків – більше, ніж будь-хто до мене на цій посаді.

 • Запровадив відстеження згадувань МЦПД у ЗМІ, що стало одним з головних показників продуктивності дослідників та сприяло збільшенню контактів зі ЗМІ.

 • Працював редактором інтернет-сторінки й керував двома її перебудовами.

02/2000 — 07/2002: Міжнародний центр розвитку підприємництва та менеджменту. • Брав участь у проекті Світового банку з модернізації Державної податкової служби України. Виконавець робіт щодо організації управління проектом за стандартами СММІ (ISO-15504), зовнішнього нагляду за проектом, організаційної структури органу управління проектом, показників виконання проекту, складання кошторисів, календарних планів, тендерних документів тощо.

Короткострокові консультації


 • Дослідження згуртованості співробітників штаб-квартири компанії «Каунтерпарт інтернешнл» (Вашингтон) в рамках групового дипломного проекту з управління неурядовими організаціями. Головний виконавець кількісного блоку дослідження, в т.ч. створення опитувальника та аналізу відповідей з використанням статистичних методів (t-test, chi-square) – січень-травень 2015 року.

 • На замовлення фонду «Відродження», експертна оцінка роботи одного з сайтів, співфінансованого швед­ською Сідою, визначення причин незадовільної роботи та пропозиції з удосконалення – лютий 2015 року.

 • Інститут Кеннана при Міжнародному центрі дослідників ім. Вудро Вілсона (м. Вашингтон). Розробка стратегічного плану для представництва інституту Кеннана в Києві. План включав аналіз ринку українських дослідницьких осередків, шляхи досягнення впливовості, СВОТ-аналіз, стратегію залучення коштів, показники успішності роботи, план дій на 2014-2015 роки з розбивкою за виконавцями, та кілька ідей для виокремлення Інституту Кеннана з-поміж інших дослідницьких осередків України – травень-серпень 2014 року.

Досвід громадської роботи


 • Засновник та виконавчий директор проекту «Польові дослідження», спрямований на захист прав україномовних споживачів у Києві шляхом проведення досліджень та оприлюднення рейтингів готовності підприємств до обслуговування україномовних споживачів. Роботу спільноти висвітлювали видання «Економічна правда» та одне з провідних інтернет-видань третього сектору «Гурт» – травень-вересень 2013 року.

 • Член правління ГО «Вікімедія Україна», зв’язковий з громадськістю україномовної «Вікіпедії». Учасник розробки інформаційної стратегії. Координатор кампаній присвячених досягненню україномовним розділом «Вікіпедії» 100 000 і 200 000 статей.

 • Заступник голови правління житлового кооперативу. Інформував мешканців про роботу правління і спонукав до участі в управлінні будинком. Організував кампанію за зміну принципів управління будинком, внесення змін до статуту тощо – березень 2006 – вересень 2011 року.

Освіта


 • Університет ім. Джорджа Вашингтона (м. Вашингтон, США), школа державної політики та державного управління. Диплом магістра державного управління за спеціальністю «управління неурядовими організаціями» з відзнакою (2015 рік).

Вивчені предмети. Історія та проблеми державного управління, Економіка в державній політиці, Лідерство в державній та неурядовій галузях, Бюджет США, Дослідницькі методи та практична статистика, Аналіз державної політики, Економетрика (регресійний аналіз), Кількісні методи оцінки впливу державних і неурядових програм, Управління неурядовими організаціями, Залучення пожертв, Стратегія політичних комунікацій, Ведення переговорів і вирішення конфліктів.

 • Міжнародний науково-технічний університет (Київ). Диплом магістра з управління організаціями (2000 рік), диплом бакалавра менеджменту (1999 рік) з відзнакою.

Вибрані вишколи


Брав участь у понад 30 вишколах з професійного розвитку щодо управління дослідницькими центрами, залучення коштів, стратегічного планування, управління працівниками, організації роботи правління, принципів консультування, що спирається на гіпотези, здійснення закупівель, управління ризиками, використання даних в журналістиці та громадській діяльності, стратегії зв’язків з громадськістю, контролю якості, управління змінами.

Нагороди


Стипендія ім. Фулбрайта 2012 року від Державного департаменту США; Стипендія світових лідерів від університету Дж. Вашингтона 2013 і 2014 років (звільнення від плати за навчання); Премія «Знання у дії» 2014 року від університету Дж. Вашингтона на проходження літньої практики.

Володіння мовами


Вільна англійська, рідна українська та російська, розмовна французька.

Інші навички


Професійне володіння програмами та засобами управління проектами (MS Project), аналізу даних (Excel, SPSS, Stata), наочнення даних (Tableau Public), управління даними (MySQL, Access), розробки програм та сайтів (HTML, PHP, Javascript, CSS), художнього оформлення (Adobe Photoshop) та презентацій (PowerPoint, Prezi).

Публікації


Київські банки створені для іноземців?” (2013). Представлення результатів роботи проекту «Польові дослідження» у банківській галузі.

Ми заохочуємо робити щось більше, ніж просто натиснути «Подобається!»” (2013). Стаття на замовлення інтернет-видання Гурт про ідею та роботу спільноти «Польові дослідження». Редактори сайту назвали статтю однією з найкращих за підсумками року.
Каталог: wp-content -> uploads -> 2015
2015 -> География пәнінен облыстық олимпиада
2015 -> Сыздыкова Гульжанар Каримовна карабаева Самал Сериковна Исетова Венера Мухаметжановна Список граждан, допущенных к собеседованию на объявленный конкурс
2015 -> Ибраев Жомарт Омашұлы; Результат конкурса по осуществлению отбора кандидатов на занятие
2015 -> Географиядан теориялық тур сұрақтары ( 9 сынып) Аудандық олимпиада 2014 – 2015 оқу жылы
2015 -> Биографическая справка
2015 -> Bala Turkvizyon 2015» Түрік әлемі әндерінің Ұлттық іріктеу турының ережесі Байқауды ұйымдастырушылар: «Bala Turkvizyon 2015» Ұлттық Түрік әлемі әндері байқауының (ары қарай Байқау) ұйымдастырушылары «rimas televiziyon Radyo Produksyon A


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет