Состав первичной профсоюзной организации гпоу то «тсхк имени И. С. Ефанова» структурное подразделение тула



жүктеу 41.15 Kb.
Дата21.04.2019
өлшемі41.15 Kb.


СОСТАВ ПЕРВИЧНОЙ ПРОФСОЮЗНОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ГПОУ ТО «ТСХК имени И.С. ЕФАНОВА»
СТРУКТУРНОЕ ПОДРАЗДЕЛЕНИЕ ТУЛА


  1. Альбах Владимир Александрович

  2. Блохин Владимир Сергеевич

  3. Болдина Елена Марковна

  4. Букинич Дмитрий Геннадьевич

  5. Глебова Людмила Александровна

  6. Глотов Олег Анатольевич

  7. Грибова Алена Викторовна

  8. Грибова Ольга Александровна

  9. Гусев Владимир Иванович

  10. Драгунова Нина Викторовна

  11. Евдокимова Вера Револьдовна

  12. Ефимкина Светлана Сергеевна

  13. Зайцева Кристина Сергеевна

  14. Зорина Алла Юрьевна

  15. Зуева Кристина Викторовна

  16. Кириллина Надежда Вячеславовна

  17. Кирюхина Татьяна Сергеевна

  18. Киселев Владимир Ильич

  19. Климанова Елена Михайловна

  20. Коновалова Елена Евгеньевна

  21. Костюрин Андрей Владимирович

  22. Кочукова Лариса Вячеславовна

  23. Кривохина Яна Сергеевна

  24. Литвиненко Жанета Васильевна

  25. Лосева Надежда Анатольевна

  26. Малевинская Ольга Юрьевна

  27. Маркова Елена Викторовна

  28. Михайлина Нина Викторовна

  29. Михеева Наталья Евгеньевна

  30. Николаева Нина Ивановна

  31. Песков Иван Сергеевич

  32. Плавская Эльза Владимировна

  33. Пожарницкая Екатерина Ивановна

  34. Припадчев Олег Иванович

  35. Прусаков Борис Иванович

  36. Пустовалова Светлана Валентиновна

  37. Реброва Евгения Владимировна

  38. Решетина Альбина Алексеевна

  39. Рогачкова Екатерина Сергеевна

  40. Савковский Сергей Николаевич

  41. Саидова Арзу Назировна

  42. Скогорева Людмила Ивановна

  43. Субботина Людмила Алимовна

  44. Тихонова Нина Алексеевна

  45. Толмачева Евгения Сергеевна

  46. Трофимова Людмила Анатольевна

  47. Трунова Юлия Евгеньевна

  48. Тюрина Мария Владимировна

  49. Фатеев Николай Николаевич

  50. Фатеева Анна Викторовна

  51. Федотова Лариса Владимировна

  52. Харченко Надежда Михайловна

  53. Хорошилова Светлана Анатольевна

  54. Чайка Татьяна Владимировна

  55. Черненко Лидия Михайловна

  56. Чмых Наталья Вячеславовна

  57. Шевелева Елена Николаевна

  58. Шипатова Ольга Александровна

  59. Шмакова Светлана Сергеевна

  60. Юрин Юрий Григорьевич

Временно выбывшие из ППО

  1. Водопьянова Е.П.

  2. Гришко А.В.

  3. Макарова Т.В.

  4. Пустомолотова В.В.

  5. Синдеева Ю.Ю.

  6. Скоропупова Е.А.

  7. Трофимова А.В.

  8. Феклистова А.С.

  9. Шипилова О.А.


СТРУКТУРНОЕ ПОДРАЗДЕЛЕНИЕ ВЕНЕВ


  1. Афанасьева Галина Николаевна

  2. Батова Татьяна Викторовна

  3. Володин Сергей Николаевич

  4. Каликанов Владимир Владимирович

  5. Колесникова Анастасия Викторовна

  6. Лапин Николай Владимирович

  7. Морозов Николай Николаевич

  8. Мосур Евгения Валериевна

  9. Муратов Максим Александрович

  10. Резвова Любовь Константиновна

  11. Силаева Лидия Николаевна

  12. Симакова Елена Александровна

  13. Терешина Татьяна Николаевна

  14. Чиненов Алексей Анатольевич

  15. Юркевич Галина Васильевна



СТРУКТУРНОЕ ПОДРАЗДЕЛЕНИЕ ПЛАВСК


  1. Арефьева Валентина Николаевна

  2. Бочарова Юлия Вячеславовна

  3. Дворянкина Елена Валерьевна

  4. Коновалов Александр Иванович

  5. Кравцова Ирина Александровна

  6. Курганов Евгений Александрович

  7. Печерская Елена Александровна

  8. Соболенкова Наталья Борисовна

  9. Старишкина Марина Николаевна

  10. Стоянова Елена Игоревна

  11. Сычев Сергей Михайлович

  12. Фелисов Игорь Александрович

  13. Фомина Ольга Петровна

Временно выбывшие из ППО:

  1. Салий Елена Сергеевна


СТРУКТУРНОЕ ПОДРАЗДЕЛЕНИЕ ЧЕРНЬ


  1. Аленичев Владимир Николаевич

  2. Берникова Ольга Борисовна

  3. Гнатенко Алла Викторовна

  4. Голованов Юрий Иванович

  5. Голомысов Сергей Константинович

  6. Колосков Евгений Александрович

  7. Колосова Наталья Николаевна

  8. Кузьминов Алексей Викторович

  9. Кузнецов Андрей Алексеевич

  10. Кузнецова Светлана Ильинична

  11. Куршева Ольга Александровна

  12. Макарова Александра Васильевна

  13. Наумова Кристина Викторовна

  14. Норкин Владимир Степанович

  15. Петриковой Татьяна Петровна

  16. Подчуфаров Сергей Васильевич

  17. Попкова Юлия Николаевна

  18. Пронин Михаил Иванович

  19. Сомова Светлана Владимировна

  20. Старостин Александр Владимирович

  21. Степина Галина Васильевна

  22. Хамидуллин Ильфат Рустамович

  23. Шаныгин Александр Валерьевич

  24. Шинковский Эдуард Рудольфович



Каталог: wp-content -> uploads -> 2012
2012 -> Распоряжение
2012 -> № исх: 1399 от: 30. 11. 2011 Қазақстан Республикасы
2012 -> «Дене шынықтыру және спорт туралы» Қазақстан Республикасының Заңы
2012 -> Қазақстан республикасы білім және ғылым министрлігі
2012 -> Универсиадалардың жүлдегерлерiн және оларға қатысушыларды және Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командаларының мүшелерiн халықаралық жарыстардағы жоғары нәтижелерi үшiн көтермелеу мөлшерлерiн бекiту туралы
2012 -> Стратегиялыќ жјне баєдарламалыќ
2012 -> Кредо қОҒамдық бірлестігі


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет