V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының кезектен тыс VІІI сессиясының редакциялық комиссиясы туралы



жүктеу 0.5 Mb.
бет1/3
Дата02.11.2017
өлшемі0.5 Mb.
түріҚұрамы
  1   2   3


Қарағанды қ. № 81 жоба 2012 жылғы 12 қыркүйек
V шақырылған

VIІІ сессия


V шақырылған Қарағанды

қалалық мәслихатының

кезектен тыс VІІI сессиясының

редакциялық комиссиясы туралы

Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының кезектен тыс VІІІ сессиясының редакциялық комиссиясы құрамына келесі депутаттар сайлансын:

1. Баширова Татьяна Павловна – № 4 сайлау округінен депутат.

2. Кравченко Татьяна Ивановна - № 7 сайлау округінен депутат.



  1. Тихонов Георгий Юрьевич - № 22 сайлау округінен депутат.


V шақырылған Қарағанды

қалалық мәслихатының

кезектен тыс VІІI сессиясының төрағасы,

Қарағанды қалалық

мәслихатының хатшысы Қ. Оспанов

г.Караганды проект № 81 12 сентября 2012 года


VІІI сессия

V созыва
О редакционной комиссии



внеочередной VІІI сессии

Карагандинского городского

маслихата V созыва

Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:

Избрать в состав редакционной комиссии внеочередной VІІI сессии Карагандинского городского маслихата V созыва следующих депутатов:

1. Баширову Татьяну Павловну – депутата от избирательного округа №4.

2. Кравченко Татьяну Ивановну – депутата от избирательного округа №7.

3. Тихонова Георгия Юрьевича – депутата от избирательного округа №22


Председатель VІІI внеочередной

сессии Карагандинского

городского маслихата V созыва,

секретарь Карагандинского

городского маслихата К. Оспанов

Қарағанды қ. № 82 жоба 2012 жылғы 2012 қыркүйек


V шақырылған

VІІI сессия


V шақырылған Қарағанды

қалалық мәслихатының

кезектен тыс VІІI сессиясының

күн тәртібі туралы

Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының кезектен тыс VIІІ сессиясының күн тәртібіне келесі сұрақтар енгізілсін:

1. IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі XXII сессиясының «Қарағанды қалалық учаскелік сайлау комиссиясының құрамын сайлау туралы» № 227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы.

2. IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі XXII сессиясының «Қалалық аумақтық сайлау комиссиясының құрамын сайлау туралы» № 225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы.

3. IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі XXII сессиясының «Қалалық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша қалалық округтік сайлау комиссиясының құрамын сайлау туралы» № 226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы.

4. IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі XXII сессиясының «Қарағанды қалалық учаскелік сайлау комиссиясының құрамын сайлау туралы» № 227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы.
V шақырылған Қарағанды

қалалық мәслихатының

кезектен тыс VІІI сессиясының төрағасы,

Қарағанды қалалық

мәслихатының хатшысы Қ. Оспанов

г.Караганды проект № 82 12 сентября 2012 года


VІІI сессия

V созыва
О повестке дня



внеочередной VІІI сессии Карагандинского

городского маслихата V созыва
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:

Внести в повестку дня внеочередной VIІІ сессии Карагандинского городского маслихата V созыва следующие вопросы:

1. О внесении изменений в решение № 227 от 29 апреля 2009 года XXII сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва «Об избрании составов участковых избирательных комиссий города Караганды».

2. О внесении изменений в решение № 225 от 29 апреля 2009 года XXII сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва «Об образовании состава городской территориальной избирательной комиссии».

3. О внесении изменений в решение № 226 от 29 апреля 2009 года XXII сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва «Об образовании составов окружных избирательных комиссий по выборам депутатов городского маслихата».

4. О внесении изменений в решение № 227 от 29 апреля 2009 года XXII сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва «Об избрании составов участковых избирательных комиссий города Караганды».



Председатель VІІI внеочередной

сессии Карагандинского

городского маслихата V созыва,

секретарь Карагандинского

городского маслихата К. Оспанов

г. Караганды № 83 жоба 2012 жылғы 12 қыркүйек


V шақырылған

VIII сессия


IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының XXII сессиясының

2009 жылғы 29 сәуірдегі «Қарағанды қалалық учаскелік сайлау комиссиясының құрамын сайлау туралы» № 227 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 10 бабы 3 тармақшасына сәйкес және 2001 жылғы 21 қаңтардағы «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 15 тармағына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Қарағанды қалалық учаскелік сайлау комиссияларының құрамына шығып қалғандардың орнына келесілер енгізілсін:


№1 учаскелік сайлау комиссиясы

  1. Васильев Сергей Иосифович, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  2. Дәулетбекова Индира Мирасқызы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  3. Дамысхан Серікжан, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№2 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Рымтаева Әсел Берікқызы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  2. Пак Галина Виларьевна, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№4 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Қабдымананова Алтын Набиқызы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  2. Сатемирова Дана Балтабайқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№5 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Жанұзақов Сырым Жанкелдіұлы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Талалаев Александр Вадимович, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№7 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Имашева Күлжан, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

  2. Бұзауова Тоты Мейірбекқызы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№8 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Пехота Олег Федорович, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  2. Бектұрғанов Хамит Қабланбекұлы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№9 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Әкімжанова Әсем Елубайқызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№10 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Баймолдина Жадыра Сабырқызы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  2. Зәкірова Гүлжамал Иқсанқызы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  3. Нугуманов Ержан Сайлауұлы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№11 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Ким Светлана Ильинична, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Аймағанбетова Гүлзат Кенжебайқызы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  3. Ширина Анастасия Валериевна, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№13 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Төлеубеков Қуатбек Қуанышбекұлы, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Журакова Татьяна Михайловна, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№14 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Аманжол Ізтілеу Аманжолұлы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№15 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Москалец Зинаида Александровна, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№16 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Малиновская Валентина Брониславовна, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Проценко Марина Витальевна, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  3. Пенькова Ольга Ивановна, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№17 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Валецкий Олег Петрович, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  2. Түсіпбекова Күләш Исақызы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  3. Мұхамедиарова Асия Зәкірқызы, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№18 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Санников Василий Алексеевич, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Акишева Гүлім Жалилқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№19 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Курочкина Алина Александровна, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№20 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Шунеева Асия Асхатқызы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  2. Ақшұлақов Руслан Рақметұлұлы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№21 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Таукеев Досым Сейтқазыұлы, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№22 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Жылқыбаева Рауза Хасенқызы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№23 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Комиссарова Галина Семёновна, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Просянова Лора Андреевна, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№24 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Иманбаева Раушан Исабекқызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Набиев Валерий Ачильевич, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  3. Ахметова Галина Юрьевна, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  4. Пестова Инна Борисовна, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№26 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Есбергенова Гүлнәра Сабырқызы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№27 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Ларионова Елена Васильевна, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Ізтілеуова Сәуле Далбайқызы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  3. Мырзағұлова Гүлім Жұмабайқызы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  4. Түкенова Дина Бектұрқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№28 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Оймаутов Рысбек Омарбекұлы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№29 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Жұмаділов Айдос Әлімханұлы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№31 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Елешов Әбілқайыр Кеңесұлы, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Байкенов Марат Қаленұлы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№34 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Оралбаева Ғайни Тұрсынқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№36 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Головина Надежда Васильевна, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№37 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Дүсекеева Алмагүл Тәрбиеқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№38 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Стадник Ирина Леонидовна, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№39 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Федосина Анна Игоревна, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Засимович Екатерина Олеговна, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№40 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Демиденко Елена Николаевна, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

  2. Смеян Елена Юрьевна, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

№42 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Банников Иван Вячеславович, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

№43 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Шерьязданова Күлбашира Қайбдрахманқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№45 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Деменева Екатерина Сергеевна, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№46 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Бекбауова Айнаш Төлеуханқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

  2. Қаңторбаева Шана Рақышқызы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

№47 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Дінасылова Жеңісгүл Несіпбекқызы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

№49 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Каюпова Мария Тулеубековна, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№51 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Исабаева Қарлығаш Нұрлыбекқызы, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Сәрсембаева Гүлнәр Оңайбекқызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  3. Дүсенова Бақытжамал Әбілдақызы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№53 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Тәңірбергенов Мақсат Бақытұлы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№54 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Шкадюк Виктор Михайлович, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Қордабаева Жұлдыз Мұхамеджанқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№55 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Жалмұхамбетова Күлзада Тұрмұхамбетқызы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  2. Мақтупов Жармұхамет Естайұлы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№58 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Беков Жақсыбай Әуезханұлы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№59 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Ақтанов Еркебұлан Қажымбекұлы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Ешекенова Әйгерім Тұржанқызы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  3. Поляничко Светлана Павловна, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№60 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Нұрмұхаметова Галина Маратқызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Чугай Александра Геннадьевна, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  3. Борисова Анастасия Владимировна, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  4. Железникова Наталья Владимировна, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  5. Сонникова Валентина Васильевна, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  6. Прохорова Ольга Алексеевна, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№61 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Абдраева Аяулы Табылғанқызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№62 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Түсіпбек Жеңіс Сағатұлы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№63 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Колпащикова Наталья Ильинична, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Петрова Евгения Владимировна, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№64 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Жүнісова Нұргүл Зейнұллақызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Галинская Елена Вячиславовна, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  3. Турлаева Ольга Васильевна, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  4. Доскожина Галина Латыповна, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№65 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Дүсекеев Қанағат Абетұлы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№66 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Шамғынова Гүлмира Зарқанқызы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  2. Халитов Ренат Гарифович, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№67 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Ахметова Әйгүл Мұханбетәлиқызы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№68 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Нұржанова Эльмира Дауытпайқызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Жаукеева Гүлниет Тілегенқызы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  3. Бектұрғанова Аида Алишерқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№69 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Сакимова Ләззат Қабиденқызы, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Мадыханова Гаухар Мейірханқызы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  3. Әдепбаев Еркебұлан Кеңесбайұлы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

  4. Сарсенова Әния Ықыласқызы, «Қазақстан болашағы үшін жастар қозғалысы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№70 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Әділова Майя Бегиналиқызы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Кубеков Бақыт Түлепбергенұлы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№71 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Рамазанова Майра Сайлауқызы, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Мұратбекова Әсел Өмірғалиқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№75 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Ибраева Гүлмира Аманқызы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  2. Өскеев Нұрлан Серікұлы, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№76 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Махмутова Аяужан Владимировна, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№77 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Әбдешов Дидар Доралұлы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Ыбырай Алмаш Құрманқызы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  3. Ахашов Айдын Габдырахманұлы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№78 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Токанова Күлемхан Абдрахманқызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Кошикова Мағрипа Балтабайқызы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№80 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Авдеева Наталья Михайловна, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№81 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Алиева Менсұлу Серікқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№85 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Земцова Мария Викторовна, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№86 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Күлжамбекова Сәуле Қажыкерімқызы, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Оспанов Нұрбол Мауленұлы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№89 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Шалғамбетова Меруерт Рымбайқызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Асанова Сандуғаш Бақбергенқызы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  3. Халилина Назым Шоқытайқызы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  4. Бәкіров Ержанат Рымғалиұлы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№763 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Евгеньева Ольга Валерьевна, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№764 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Лукьянчук Елизавета Константиновна, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№92 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Жақыпова Заира Қанатқызы, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Жанабаев Бақдәулет Жаңалықұлы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

№93 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Анирова Светлана Кокеновна, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№95 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Нұрманбаева Бейбітгүл Аманжолқызы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№96 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Жалелов Абылай Армияұлы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№97 учаскелік сайлау комиссиясы

  1. Байсақалова Гүлбарам Сапарқызы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

№100 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Алтынбекова Гүлнәра Дүйсенғалиқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№102 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Шакенова Айжан Қойшыбайқызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№104 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Черябкина Ирина Петровна, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№112 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Сейтімбетова Құланшаш, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№114 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Жоламанова Сандуғаш Амангелдіқызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№119 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Саматова Елена Васильевна, «Руханият Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Өтепбергенов Асқар Серікұлы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№120 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Жұмағұлова Рымкүл Төлеуғазықызы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Такуова Раушан Сұңғатұлқызы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№122 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Жапбарқұлова Айнұр Тұрғанбекқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№124 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Омарова Салтанат Жакенқызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№127 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Қайыпназарова Бағила Құттымұратқызы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№128 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Мейірханова Раушан Оралқанқызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Жапабаева Жанар Секербайқызы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  3. Әбдікәрімова Гүлзада Берлібекқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№129 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Алдияров Кубейсин Мырзапиярович, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№130 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Юдинцева Валентина Александровна, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№131 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Эккерт Светлана Александровна, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№135 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Ақатаев Айтбек Құдайбергенұлы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  2. Қыйлыбай Динара Балғашқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№137 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Ысқақов Жаният Құрақбайұлы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

№138 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Романова Зинаида Николаевна, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№139 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Ибрашева Алия Витальевна, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№143 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Никифорова Ирина Геннадьевна, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

№146 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Бейсембекова Бақыт Оралбекқызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№147 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Ахметбекова Еркеш Серікқызы, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Сейтжанова Әйгүл Өміржанқызы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  3. Өкімбаева Әсем Еркінқызы, «Қарағанды облысының Азаматтық Альянс Қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің өкілі;

№148 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Тажин Амангелды Қойшыбекұлы, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  2. Мұхаметжанова Зәмзәгүл Бақытжанқызы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№150 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Байсеркеева Айнұр Нұрмұхаметқызы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

  2. Чиркова Наталья Дмитриевна, «Қазақстанның «Ауыл» социал-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

  3. Мұқатаева Ләзат Кәрібайқызы, «Қазақстан Азаматтары» қоғамдық бірлестігінің өкілі;

№151 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Шынбаева Ғалияш Шакенқызы, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

№765 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Салапаева Евгения Валентиновна, «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық партиясының өкілі;

№792 учаскелік сайлау комиссиясы



  1. Вагнер Юлия Валентиновна, «Қазақстан Патриоттар Партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі.





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет