Юлія Тимошенко : Поки в журналістиці існують такі люди, як Олесь Ковальчук…жүктеу 70.62 Kb.
Дата05.05.2019
өлшемі70.62 Kb.

Юлія Тимошенко: "Поки в журналістиці існують такі люди, як Олесь Ковальчук, хто зважується на протест, у нас далеко не все втрачено"
Він чудово знає, що таке "робити новини на телебаченні", але він не на TV. Він заклав камінь у фундамент незалежного журналістського профспілкового руху, але він давно не є членом профспілки. Він не переймається інтригами, він працює, доводячи: у цій країні журналіст має право на професію. Нині він очолює студію продакшн при Університеті "Україна" (директор АВС "Талан-Студіо").

Олесь Ковальчук - цікавий, розумний, комунікабельний співрозмовник, професіонал - тележурналіст. Взагалі - особистість з великої літери.

Він у журналістиці з 1989 року. Починав з газет "Молодь України", "Вісті з України". Писав на замовлення для журналу "Політика і культура" ("ПіК"). На телебаченні з 1993 року. Пройшов шлях від редактора ТВО "Культура", завідувача відділу публіцистичних програм у ТВО "Молодість", спецкора ТВО "Українські телевізійні новини" до завідувача Редакції аналітичних програм ТВО "УТН" – у Національній телекомпанії України, відтак з нуля створив Інформаційно-аналітичну службу на ТК "ТОНІС". Долучився до створення Радіо Київ 98 FM на позиції програмного директора (заступник директора, головний редактор).

Він виріс у російськомовному середовищі, навчався в російській школі, служив два роки під Москвою… Це не зашкодило йому стати тим, ким він є. Головне, визначитися. І він визначився.

Він створив студію продакшн при Університеті "Україна" (директор АВС "Талан-Студіо").

Весь свій багатий життєвий, професійний досвід телевізійника Олесь Ковальчук реалізує в роботі «Талан-Студії».

Має численні відзнаки: «Редакторська сова» від «Укрінформу», Подяку Київського міського голови, Почесну грамоту Державного комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України, Диплом Кабінету міністрів України, Диплом лауреата І Фестивалю поезії.

У нього широка кваліфікація: робота з інформацією, забезпечення оперативного відображення змін у навколишній дійсності та суспільній практиці; підготовка та реалізація медіа-проектів; медіапланування; визначення стратегічної і поточної редакційної політики; робота з персоналом; залучення до роботи кваліфікованих працівників, забезпечення раціонального розподілу навантажень, створення умов для повної реалізації творчих здібностей співробітників; проектний менеджмент; організаційна робота в мобільних колективах; розробка і втілення програмної концепції телеканалу та радіостанції; розробка і втілення концепції інформаційного мовлення телеканалу; розробка і втілення творчої концепції бізнес-видання; налагодження технології виробництва телевізійних і радіопрограм; ведення публіцистичних та інформаційно-аналітичних програм; координація роботи кореспондентської мережі телекомпанії; співпраця із провідними інформаційними агенціями України; підготовка та проведення рекламних і PR- кампаній; написання сценаріїв рекламних роликів; маркетингові дослідження та стратегії у сфері освіти; контакти з регіональними НГО та ЗМІ; моніторинг ЗМІ.

Телевізійний журналіст - дуже цікава і затребувана спеціальність. Глядач бачить усе вашими очима. Ця професія, як правило, робить фахівця знаменитим, так як відіграє одну з основних ролей у телевізійному бізнесі. Синонімами є такі професії: телекореспондент і тележурналіст. Він навчає молодих телевізійних журналістів. Під його керівництвом у «Талан-Студіо» готують телевізійних журналістів. На навчання телевізійного журналіста можна вступити за результатами співбесіди. Підготовка починається по мірі комплектування груп. Зазвичай в одній групі навчається 8-12 осіб. Після закінчення курсу навчання телевізійного журналіста пропонується практика (стажування) від 1 до 3 місяців за бажанням студента на центральних телевізійних каналах. Так що деякі студенти працевлаштовуються у процесі навчання і можуть відразу працювати тележурналістами. Після закінчення курсу студенти складають підсумковий іспит, отримують диплом телевізійного журналіста. Показник працевлаштування становить практично 100%.

Студія продакшн „Talan-Studio” (http://talan-studio.com) максимально швидко, економічно та якісно виготовляє рекламну, корпоративну аудіо-, фото-, відеопродукцію, що принесе клієнту успіх, зацікавленість споживачів та гарантований прибуток.

Департамент стратегії розвитку університету постійно розробляє електронні презентації профорієнтаційного призначення у Power Point (для роботи на виставках, проведення презентацій на Днях відкритих дверей, виступів у школах і ВНЗ І-ІІ рівня акредитації) та іміджевого призначення (зокрема, для мережі філій та роботи з партнерами) як базової структури, так і Університету «Україна» в цілому. Аудіовідеостудія Університету «Україна» не лише здійснює аудіосупровід загальноуніверситетських і факультетських заходів, забезпечує їх фото- і відеозйомку, але здійснює замкнений цикл самостійного телерадіовиробництва іміджевих фільмів, рекламних роликів тощо.

Зокрема, колективом студії було здійснено відеозапис і виготовлено іміджеві ролики з урочистостей із нагоди введення в експлуатацію першої черги першого в Україні університетського містечка безбар'єрного доступу Університету «Україна»; Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми навчання та виховання людей із особливими потребами, учасниками якої стали представники Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, Інституту спеціальної педагогіки АПН України, Фонду соціального захисту інвалідів, Всеукраїнського громадського соціально-політичного об'єднання «Національна Асамблея інвалідів України»; фестивалів творчості студентів-інвалідів «Сяйво надій»; Тижня національної творчості в Університеті «Україна»; розроблено сценарій і виготовлено іміджевий фільм «Великий вибір «малої України» із субтитрами англійською мовою, який дав можливість у стислий час наочно презентувати американським колегам Університет «Україна»; фільм «На шляху до європейського освітнього простору» (за матеріалами візиту тодішнього Міністра освіти і науки України Станіслава Ніколаєнка до Університету «Україна»); сюжет на замовлення прес-служби Міністерства праці та соціальної політики України про засідання Вченої Ради і вручення Міністру праці та соціальної політики М. Папієву звання почесного професора ВМУРоЛ «Україна»; фільм про всеукраїнський збір-похід волонтерських загонів «Козацькими шляхами»; рекламні ролики «Комплекс вправ для студентів із особливими потребами», «Видавництво «Університет «Україна», «Фотостудія», «Автошкола» тощо.

Крім цього, аудіовідеостудія намагається висвітлювати цікаві події, в яких Університет бере участь. Наприклад, її співробітники займалися розсиланням прес-анонсів та відеозйомкою акції «Вставай та йди» (піший перехід інваліда I групи В. Фінюка та його сина з Луцька до Києва). Створен фільм «Набути крила» про спортивний рух студентів-інвалідів.

Здійснюється низка проміжних виробничих процесів, які забезпечують кінцеве виготовлення аудіо- і відеопродукції. Зокрема, завершено структуризацію відеоматеріалів про Університет «Україна» (фільми, інформаційні сюжети, тематичні програми, ролики, відеозвіти, заявочні плани тощо); зібрано і структуровано колекцію звукових ефектів для діяльності університетської радіостудії (у колекції понад 5000 файлів), наповнення колекції триває; зібрано і структуровано базу пісень, музичних композицій і фонів для діяльності універститетської радіостудії (у колекції понад 4000 файлів і наповнення бази триває); розпочато формування бази чоловічих і жіночих голосів дикторів для роботи над джинглами, роликами, курсами, фільмами, програмами.

За тематичним планом розробляються сценарні плани іміджевих вузькоформатних відеороликів про діяльність університету для використання на виставках і презентаціях: студентське самоврядування; видавничо-друкарський комплекс; родзинки навчального процесу; студентське дозвілля; університетська наукова діяльність; спортивне життя; мистецька палітра; профорієнтаційна робота; безбар'єрність; реабілітаційна робота...

Відеоматеріали про Університет «Україна» можна переглянути на Днях відкритих дверей, що проводяться кожної останньої суботи місяця, або просто в Інтернеті на сайті http://rutube.ru/tracks/ та офіційному сайті Університету «Україна» vmurol.com.ua.Максимально швидко, економічно та якісно Талан-Студія виготовляє рекламний, корпоративний аудіо- чи відеоролик. Студія пропонує повний спектр послуг зі створення інформаційно-рекламної та іміджевої аудіо- й відеопродукції, освітніх телерадіопрограм і соціальних проектів та безліч інших послуг із виробництва якісного медіапродукту будь-якої складності.

Студія забезпечує увесь творчий і технологічний цикл виробництва – від створення оригінального сценарію до його втілення в готовий продукт відповідно до Ваших побажань, які узгоджуються безпосередньо при замовленні.

Студія швидко та професійно виготовить: рекламний аудіоролик; музичний фірмовий аудіоролик чи пісню (як на відому, так і на оригінальну музику); рекламний відеоролик; рекламні програми для „внутрішнього” використання (презентації, звукову рекламу в магазині, торговельному центрі, на території виставок і т. д.); іміджевий фільм; навчальні аудіокурси, аудіофільми; навчальні відеокурси, відеофільми; радіопрограми будь-якої складності; телевізійні проекти будь-якої складності; фотокниги; випускні фотоальбоми; модельні портфоліо.

Студія здійснює організацію та висвітлення корпоративних заходів, конференцій, семінарів, тренінгів, майстер-класів, родинних свят; озвучування будь-яких відеоматеріалів; написання слогану (девізу) для фірми, товару чи послуги; розміщення реклами в ЗМІ, на радіо, телебаченні; монтаж відеоматеріалу; послуги перегону форматів і тиражування.

Аудіовідеостудія „Talan-Studio” має у своєму арсеналі повну технологію виробництва телевізійного продукту будь-якої складності цифрової якості.

На думку фахівців АВС "Талан-студіо" найкращим подарунком для коханої людини може стати або фотосесія, або відеолистівка, або пісня в авторському виконанні. Може трапитись, що Ви - саме той, хто замовить і перше, і друге, і третє. Фахівців АВС "Талан-студіо" готові докласти зусиль, аби ваш дарунок став незабутньою подією в житті дорогої вам людини.


Ігор Олександров, журналіст
Каталог: upload -> STRUKTURA
upload -> Викторина по пьесе В. Шекспира «Гамлет, принц Датский»
upload -> Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы №35 бұйрығымен бекітілген тиісті деңгейдегі білім беру бағдарламаларын іске асыратын Қазақстан
upload -> 2018 жылға арналған Жарқайың ауданы бойынша айтақты және естелік күнтізбесі 24 маусым
upload -> 017 ж қаңтар 31 қаңтар дсұ санитарлық және фитосанитарлық шаралар бойынша Комитетпен жарияланған хабарламалар тізімі


Достарыңызбен бөлісу:


©kzref.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет